Previous Topic

Next Topic

Book Contents

Book Index

Od autora

Firma powstała w roku 1989. Pierwsze aplikacje tworzone były na bazie programu Clipper. Do dnia dzisiejszego, uległy wielokrotnym przeobrażeniom, aby w zmieniających się czasach mogły stać się produktami najwyższej klasy. Wieloletnia obecność na ryku informatycznym w Małopolsce, zaowocowała współpracą z klientami w zakresie rozbudowy systemów. Ich spostrzeżenia, sugestie, pomysły, a także indywidualne prośby niejednokrotnie przyczyniały się do poszerzania programów o nowe funkcje, parametry. Jako jedna z niewielu firm na terenie całego kraju, wystartowaliśmy równocześnie z wprowadzeniem w życie reformy ubezpieczeniowej, z zupełnie nową aplikacją Kadry – Płace w wersji Windows (poprzednio wersja DOS). Kompatybilność z Programem Płatnika – Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a także wiele innych nowych możliwości, spowodowały ogromne zainteresowanie tym produktem naszych stałych oraz nowych klientów. Gorąco zachęcamy państwa do zapoznania się z wersjami demonstracyjnymi naszych pakietów, dostępnych drogą internetową.

Obecnie do programowania używamy najnowocześniejszych narzędzi. Dzięki nim potrafimy tworzyć elastyczne, uniwersalne systemy, gwarantujące profesjonalne zarządzanie firmami z wielu gałęzi gospodarki i o zróżnicowanym statusie prawnym. Cieszy nas fakt, że z naszych usług zadowolone są nie tylko duże przedsiębiorstwa zatrudniające kilkuset pracowników, ale też niewielkie podmioty, obsługiwane przez nieliczne grona osób.

Wszystkie oferowane przez nas systemy współpracują ze sobą, a ponad to także z innymi aplikacjami lub urządzeniami. Na przykład:

Kadry-Płace – współpracują z Programem Płatnika – ZUS, a także z Bankami – poprzez generowanie danych w odpowiednich standardach oraz czytnikami rejestrującymi czas pracy.

System Gospodarka Magazynowa – współpracuje z drukarkami oraz kasami fiskalnymi, a ponadto z urządzeniami pozwalającymi prowadzić sprzedaż w terenie (np. SET).

Dodatkowo wszystkie programy generują raporty w trybie graficznym, które można przesłać do EXCEL'a, co umożliwia przetworzenie danych do dowolnego programu.

W każdym z programów mamy możliwość wygenerowania danych w trybie HTML i PDF.

Wszystkie nasze systemy są "elastyczne" i charakteryzuje je przyjazny interfejs. Pomimo, że są programami z bogatym zasobem opcji, obsługuje się je w prosty sposób. Nowoczesne rozwiązania oraz długoletnie doświadczenie w programowaniu aplikacji wspomagających zarządzanie, zaowocowało stworzeniem systemów zapewniających optymalne warunki wykonywanej pracy.

Nasze produkty z powodzeniem pracują w firmach (przedsiębiorstwach, instytucjach, spółdzielniach) o różnym statusie prawnym i często diametralnie innych sposobach zarządzania oraz prowadzenia rozliczeń i analiz. Ogromną wagę przywiązujemy również do projektowania, generowanych przez program wydruków. Szeroka paleta zestawień oraz łatwość odczytywania informacji z raportów przez osoby nie mające bezpośredniego kontaktu z naszymi aplikacjami, (szefowie oraz osoby zajmujące się przeprowadzaniem analiz) poszerzają listę zalet naszego oprogramowania. W najnowszych produktach zainstalowaliśmy specjalny najnowocześniejszy generator wydruków RAVE, w którym każdy może zaprojektować dowolną ilość zestawień w różnych konfiguracjach. Zastosowanie takiego narzędzia z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających szefów i analityków. Dodatkowo programy umożliwiają tworzenie, w prosty sposób, własnych skryptów SQL. Structured Query Language (w skrócie SQL) jest to język programowania, który umożliwia nam szybkie generowanie z baz danych dowolnej ilości zestawień. Ponadto możemy zlecać wykonywanie dodatkowych obliczeń, analiz oraz grupować informacje pochodzące z różnych baz.

Podstawową zaletą wszystkich naszych systemów jest możliwość dowolnego i wielokrotnego filtrowania danych. Każdy wygenerowany raport może być wydrukowany natychmiast, w myśl zasady, co na ekranie to też na papier.

Oprócz powyższych opcji dostępny jest także eksport danych do Excel-a oraz w export trybie HTML i PDF. Moduł ten jest z pewnością będzie dużym udogodnieniem dla osób zajmujących się analizą danych firmy. Automatyczne przenoszenie informacji bezpośrednio do arkusza kalkulacyjnego, zdecydowanie skraca czas przygotowywania raportów wynikowych, ponieważ żmudne wielogodzinne wklepywanie danych odbywa się teraz zaledwie w parę chwil.

Programy w wersji Windows są ostatnim wydaniem pracujących od 10 lat systemów. W ciągu całego okresu, wielokrotnie ulegały przeobrażeniom, by użytkownik mógł zawsze pracować z systemem opartym na najnowszych technologiach.

Doświadczenie uzyskane podczas tworzenia poprzednich, Dosowych, wersji systemów, a także zastosowanie najnowszych komponentów oraz wykorzystanie nowatorskich rozwiązań informatycznych, pozwoliło na stworzenie elastycznych aplikacji ułatwiających:

Przejrzystość Programów sprawia, że są proste w obsłudze. Operator, który zetknął się z Windows, większość czynności wykonywać będzie intuicyjnie i praca z pewnością nie sprawi mu żadnego kłopotu. Nie oznacza to oczywiście, że osoba początkująca nie poradzi sobie z tym systemem. Ponadto wszystkie nasze programy, są tworzone na takich samych zasadach, dlatego współpracują pomiędzy sobą, a dodatkowo, także z innymi systemami (przyp. EXCEL, SQL, HTML, Program Płatnika(KP)), dzięki którym można je wykorzystać w innych programach użytkowych.

Życząc owocnej współpracy z systemami pragnę dodać:

Drogi użytkowniku, nie obawiaj się zniszczenia wszystkich swoich danych przez przypadek, ponieważ czynność, która spowoduje kasowanie lub przetworzenie danych, wymaga potwierdzenia. Zdarza się jednak, że każdy z nas miewa czasami gorsze dni i nawet największy komunikat na ekranie, informujący nas o groźnych skutkach dalszego postępowania, nie zawsze uchroni nas przed chwilowym brakiem rozwagi i popełnieniem głupstwa. W takim wypadku wystarczy sięgnąć do szuflady po kopię danych i cofnąć się do ostatniego archiwizowania.

Współpracując z wieloma klientami, widziałem już rozpacz tych, którzy zbagatelizowali potrzebę kopiowania danych. Dlatego pragnę wyczulić Cię, na konieczność wykonywania tej jakże istotnej, a przecież prostej czynności.

Podstawowe zalety, wspólne dla naszych programów:

Zobacz także

TGSoft

WSTĘP

Zalety systemu zarządzającego gospodarką materiałową

Wymagania systemowe

Obsługa za pomocą myszki